یکم تیرماه ،آغاز مهلت ارسال اظهارنامه های مالیاتی عملکرد مشاغل سال 1402

آموزش ویدیویی دریافت نقشه هوایی ملک اصفهان

دریافت نقشه هوایی ملک اصفهان
عناوین اصلی مقاله

با توجه گسترش درخواست های مشتریانمان برای دریافت نقشه هوایی در طول چندماه گذشته، تصمیم گرفتیم تا برای سهولت در انجام امور اداری شما ، ویدیویی جامع و البته کوتاه و مفید در مورد نحوه دریافت نقشه هوایی ملک اصفهان از سامانه یکپارچه شهرداری تهیه کنیم.

ویدیو را تا پایان مشاهده کنید و برای هرگونه درخواست و یا سوالات و ابهامات با ما در ارتباط باشید و یا در زیر همین مقاله نظرات خود را به اشتراک بگذارید.

چه اداراتی نقشه هوایی می خواهند؟

معمولا اداراتی مثل اداره ثبت اسناد و املاک ، سازمان نظام مهندسی و شهرداری ها و برخی اوقات نیز دستگاه های قضایی برای حل پرونده ای ، از افراد درخواست نقشه هوایی یک ملک یا زمین را می کنند.

شهروندان اصفهانی، که به هر دلیل نیاز به نقشه هوایی ملک خود دارند ، دیگر نیازی به سپری و اتلاف کردن زمان زیاد در شهرداری ها برای دریافت نقشه هوایی ملک ندارند. این افراد می توانند با مراجعه به سامانه آنلاین شهرداری اصفهان ، خدمات متنوعی از جمله دریافت نقشه هوایی اصفهان را انتخاب و استفاده کنند.

سیستم یکپارچه شهرداری اصفهان Esup سایت دریافت نقشه هوایی ملک اصفهان

Esup به عنوان سامانه خدمات الکترونیکی شهروندان نیز شناخته می شود. این سامانه توسط شهرداری اصفهان به منظور ارائه خدمات الکترونیکی به شهروندان و تسهیل انجام امور مربوط به شهرداری راه اندازی شده است.

از طریق Esup می توانید به طیف گسترده ای از خدمات، از جمله موارد زیر دسترسی داشته باشید:

  • اطلاع از وضعیت ملک: با وارد کردن کد نوسازی یا آدرس ملک خود می توانید از اطلاعات مربوط به ملک مانند متراژ، کاربری، نوع سند، مالک و … اطلاع پیدا کنید.
  • پیگیری درخواست ها: می توانید لیست درخواست های خود را مشاهده کنید و مراحل انجام هر درخواست را پیگیری نمایید.
  • پرداخت عوارض: می توانید عوارض نوسازی، صنفی، خودرو و … را به صورت آنلاین پرداخت کنید.
  • صدور پروانه ساختمانی: می توانید مراحل صدور پروانه ساختمانی را به صورت الکترونیکی انجام دهید.
  • مشاهده نقشه شهر: می توانید نقشه های مختلف شهر اصفهان را به صورت آنلاین مشاهده کنید.
  • ثبت شکایات: می توانید از طریق Esupp نسبت به عملکرد شهرداری شکایت خود را ثبت کنید.

Esup به صورت 24 ساعته در دسترس است و شما می توانید با استفاده از رایانه شخصی، تبلت یا تلفن همراه از خدمات آن استفاده کنید. برای ورود به Esup به آدرس https://esup.isfahan.ir مراجعه نمایید.

راهنمای کار با سامانه esup برای دریافت نقشه

برای دریافت نقشه پلاک ثبتی (ملک یا زمین ) درشهر اصفهان ، فقط کافی است که وارد سامانه یکپارچه شهرداری اصفهان شده و از منوی سمت راست ، گزینه نقشه شهر را کلیک می کنیم تا نقشه املاک اصفهان ، پدیدار شود.

سپس با جست و جوی روی نقشه و هم چنین بزرگنمایی یا زوم نقشه، ملک مورد نظر خود پیدا می کنیم.

جستجوی ملک روی نقشه شهر اصفهان با کدنوسازی

در صورتی که شما کد نوسازی ملک مورد نظر خود را دارید، بهتر است بجای جست و جوی دستی روی نقشه ، برای یافتن پلاک ثبتی مد نظر خود ، از کد نوسازی استفاده کنید.می توانید با در درج کد نوسازی ملک در قسمت جست و جوی بالای صفحه ، آن را در نقشه بیابید.

پرینت نقشه هوایی از سایت شهرداری اصفهان

پس از یافتن ملک مورد نظر روی نقشه هوایی، آن را با یک کلیک به حالت انتخاب دربیاورید ، سپس از قسمت پایین صفحه ، گزینه چاپ (آیکون پرینتر) را انتخاب و تا بارگزاری نسخه چاپی ، منتظر بمانید.پس از بارگزاری کامل می توانید، نقشه را چاپ و یا خروجی PDF  دریافت نمایید.

تغییر مقیاس نقشه هوایی اصفهان برای چاپ

زمانی که صفحه چاپ نقشه که در بالا هم به آن اشاره کردیم به خوبی بارگزاری شد ، می توانید قبل از گرفتن هرگونه خروجی مقیاس نقشه خود را از گزینه مقایس در بالای صفحه تعیین کنید.

توجه داشته باشید که هر چقدر مقیاس انتخابی شما بیشتر باشد، فضاهای بیشتری از اطراف ملک مورد نظر در نقشه قابل رویت خواهد بود و مقیاس کمتر فضاهای کمتری را نمایش خواهد داد. پس در زمان گرفتن خروجی به این نکته توجه نمایید.

دریافت نقشه هوایی ملک اصفهان در کافی نت

برای دریافت خدمات سایت شهرداری اصفهان از جمله دریافت نقشه هوایی املاک و پلاک های ثبتی شهر اصفهان ، می توانید به کافی نت اصفهان یگانه مراجعه کنید. البته نیازی نیست که حتما مراجعه حضوری داشته باشید و می توانید از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان مجرب کافی نت اصفهان ، یگانه در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنوسید.

نشانی ایمیل شما، نشان داده نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Previous slide
Next slide

سایر مقالات:

ثبت نام مورد نظرتان را جست و جو کنید...
تاریخ انتشار
26 خرداد 1403
تاریخ انتشار
26 خرداد 1403
تاریخ انتشار
17 خرداد 1403
تاریخ انتشار
25 اردیبهشت 1403